نگران مسائل مالیاتی خود نباشید

انجام کلیه امور مالیاتی توسط متخصصان مجرب

به شما پیشنهاد می دهیم با این مجموعه راه کوتاه تر و مطمئن تری را برای رسیدن به موفقیت انتخاب نمایید و روی پشتیبانی و حمایت همیشگی ما در این راه حساب کنید.

وجه تمایز تراز محاسب آرشا

ارائه کننده کلیه خدمات مالی شرکت ها
مشاوره اختصاصی به سبکی مدرن را تجربه کنید

ما به نگرانی های شما گوش میدهیم ، نیازهای شما را درک می کنیم و متناسب با آنها شرایط را تحلیل میکنیم . بزرگترین نقطه تمایز ما این است که با توجه به موقعیت شرکت شما در صنعت ، مجموعه ای از راهکارهای عملیاتی را در قالب یک نقشه راه را به شما عزیزان ارائه میدهیم . به این ترتیب می توانید در مسیری سالم و امن به فعالیت خود ادامه دهید و رشد کنید. تماس با کارشناسان خبره شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا تجربه ای متفاوت و صادقانه را در امر مشاوره برای شما رقم خواهد زد . همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره

انجام کلیه خدمات مالی ، ارزش افزوده ، گزارشات فصلی ، اظهارنامه مالیاتی و… برای شرکت ها در تهران ، کرج و شهرستان ها

خدمات حسابداری و مالی

انجام کلیه خدمات مالی ، ارزش افزوده ، گزارشات فصلی ، اظهارنامه مالیاتی و… برای شرکت ها در تهران ، کرج و شهرستان ها

خدمات مالیاتی

برخی از مهم ترین خدماتی که در شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا ارائه می دهند شامل تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی ، تنظیم و ثبت گزارش فصلی و تهیه ، ثبت اظهارنامه ارزش افزوده و انجام برخی دیگر از مجموعه فعالیت ها و اقدامات ضروری مالیاتی که دغدغه اکثر مدیران کسب و کارها است و عدم ارسال و ارائه آن ها جرائمی به دنبال خواهد داشت.​​​​​​​

ارائه خدمات در زمینه امور اداری و پرنسلی اعم ازثبت نام بیمه ای و تهیه و ارسال لیست بیمه ، تنظیم و انعقاد انواع قرارداد های کارکنان ، حضور و غیاب کارمندان ، تهیه ، ثبت و تنظیم کارکرد پرسنل ، کارت زنی ،  محاسبه جمعه کاری و تعطیلات ، پرداخت حقوق و مزایا به صورت ماهیانه ، انجام امور کارگزینی و ...

خدمات اداری و پرسنلی

شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا با اشراف کافی به قوانین مرتبط به امور مالی و مالیاتی می تواند به مشتریان خود در خصوص مشاوره های تخصصی اطمینان کامل داده و همه امور مربوط به واحد مالی از مشاوره های حسابرسی تا مشاره امور مالیاتی و مالی آنها را پشتیبانی کند.

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

چرا تراز محاسب آرشا؟

شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا با ارائه خدمات حسابداری به کلیه شرکتها و واحدهای تجاری در تمامی صنایع، همچنین تسهیلات ویژه ای را نیز در جهت رشد و ارتقا شرکت های نو بنیان در نظر گرفته است. از جمله این تسهیلات ارائه پیشنهادات مالی در جهت رشد پایدار، ارائه پیشنهادات مالیاتی و همچنین انجام کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی شرکت با بالاترین استاندارد و نازلترین قیمت می باشد.​​​​​​​

داشتن اطلاعات دقیق مالی حال و گذشته، گزارشات متداول، تجزیه و تحلیل، اطلاعات دارایی ها، بدهی، سرمایه، فروش،هزینه و سود و زیان از الزامات اساسی  برای هر فعالیت تجاری می باشد. 
زمینه حسابداری با در بر گرفتن تمامی این وظایف از مهمترین بخش های هر کسب و کاری میباشد.
شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا با ارائه خدمات حسابداری به کلیه شرکتها و واحدهای تجاری در تمامی صنایع، همچنین تسهیلات ویژه ای را نیز در جهت رشد و ارتقا شرکت های نو بنیان در نظر گرفته است. از جمله این تسهیلات ارائه پیشنهادات مالی در جهت رشد پایدار، ارائه پیشنهادات مالیاتی و همچنین انجام کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی شرکت با بالاترین استاندارد و نازلترین قیمت می باشد.
از آنجا که هدف اصلی شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا همکاری بلند مدت با مشتریان و ارائه مشاوره مدیریتی و مالی در جهت رشد و پیشرو بودن آنها در صنایع مربوطه می باشد، شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا خدمات حسابداری را با نازلترین قیمت به شرکت های نوبنیان ارائه می دهد تا آنها بتوانند با کمترین هزینه از کلیه خدمات حسابداری با بالاترین استانداردها بهره مند شوند.


استاندارد های بین المللی حسابداری

شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا با دارا بودن کادری متخصص در زمینه حسابداری  است که دارای مهارت و آشنایی کامل با استاندارد های بین المللی حسابداری از قبیل IFRS می باشد.
استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS  (International Financial Reporting Standards مجموعه‌ای از استانداردهای حسابداری هستند که توسط موسسه استانداردهای حسابداری بین المللی(IASB (International Accounting Standards Board  که سازمانی خصوصی غیرانتفاعی زیر مجموعه IFRS است تدوین می شوند.
هیات استانداردهای حسابداری بین المللی (IASB)که یک نهاد مستقل در لندن  است و ۱۵ عضو از کشورهای مختلف دارد کار خود را از سال ۲۰۰۱ آغاز کرده است و هدف اصلی آن تدوین و تایید استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی است.
طبق بررسی که توسط شرکت Deloitte (بزرگترین شرکت خدمات حرفه ای در جهان و یکی از چهار مؤسسه بزرگ حسابرسی جهان) در سال 2015 انجام گرفت، از بین 153 کشور جهان، صرفا در 23 کشور از جمله ایران ، استانداردهاي بين‌المللي در شرکتهای بورسی بکار گرفته نمی‌شود.
در ایران نیز با توجه به اهمیت و برنامه حرکت به سمت ایجاد بازار سرمایه بین المللی، بورس اوراق بهادار در نظر دارد تا از سال ۹۵ استفاده از این استاندارد را در شرکت‌های بورسی اجرایی کند.
​​​​​​​
از جمله مهمترین دلایل پذیرش استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS) می توان به چند نکته اشاره کرد:
تطبیق صورتهای مالی شرکت با اصول مشابه به شرکت‌های رقیب خارجی و در نتیجه مقایسه عملکرد آنها.
تطبیق صورتهای مالی شرکت با اصول مشابه به شرکت‌های خارجی و در نتیجه تسهیل شرایط همکاری.
ارائه گزارش های مالی با استاندارد بین المللی از جمله پیش نیازهای لازمه برای ارائه سهام شرکت در بازار های بین المللی سهام است.
ارائه گزارش های مالی با ستاندارد بین المللی باعث تسهیل سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی در شرکت‌هایی که قصد افزایش سرمایه‌گذاری خارجی خود را دارند می باشد.
با برقراری ارتباط با کارشناسان خبره شرکت حسابداری تراز محاسب آرشا آماده داشتن مشاوره رایگان از متخصصین ما باشید.​​​​​​​

دیگر خدمات ما
بایگانی و بکاپ منظم از اسناد
بایگانی اسناد حسابداری بصورت منظم و صحیح
جمع بندی حساب ها و اسناد
بستن حسابها و انبار گردانی پایان سال و رسیدگی و کنترل و کنترل اسناد حسابدار
ارائه گزارشات منظم
تهیه صورتهای مالی بصورت میان دوره یا سالیانه
استراتژی های به روز
مشاوره حسابداری و مالی به حسابداران و مدیران